Koupě společností

09. May 2013

Ready made aneb koupě společností

Zajímáte se o prodej společností? Zaměřte svou pozornost na ready made společnosti. Chcete-li disponovat novoufirmou v rekordně krátkém čase a nezdržovat se zdlouhavými formalitami na úřadech, využijte skvělou příležitost, kterou přinášejí ready made.

Ready made aneb prodej společností výhodně

Zajímáte se o prodej společností? Zaměřte svou pozornost na ready made společnosti. Chcete-li disponovat novoufirmou v rekordně krátkém čase a nezdržovat se zdlouhavými formalitami na úřadech, využijte skvělou příležitost, kterou přinášejí ready made. Jedná se o již existující společnosti se splaceným základním jměním a plně funkční. Hledáte založenou akciovou společnost? Zvolte prodej a. s.! Chcete raději společnost s ručením omezeným? Zvolteprodej s. r. o.! Kontaktujte nás!

Ready made – prodej společností do 24 hodin

Vyberte si z bohaté nabídky ready made společností a získejte založenou a fungující firmu takřka ihned. Neplýtvejte energií a kreativitou pobíháním po úřadech a vyplňováním nekonečných formulářů a vyzkoušejte prodej firem. Proč čekat dlouhé týdny, když díky ready made můžete začít podnikat v nové společnosti ihned? Ready made může být Vaše za neuvěřitelných 24 hodin! Zvolte rychlou a efektivní cestu k podnikatelskému úspěchu díky ready made!

 

Newsletter

* Newsletter můžete kdykoliv odhlásit

Kontakty

  • Telefon: +420 602 312 554
  • E-mail: info@hotfirm.cz
  • Adresa: Slezská 2033/11
  •              120 00 Praha 2
  • IČ: 289 14 660
  • DIČ: CZ28914660

Google Maps

mapa HOTOVÉ FIRMY